Iratkozz fel hírlevelünkre!

IT Researchert keresünk saját csapatunkba, diákmunkában! :)
Budapest 11. kerület, Kelen irodaház. Az épület előtt áll meg a villamos.

Szeretsz emberekkel telefonon beszélgetni és nem ijedsz meg a mérnököktől sem?
Jó érzéssel tölt el, ha minél több embert megismerhetsz? Akkor ez a meló neked való. Gyere be hozzánk a Schönherz Bázishoz, ismerj meg minket és Válj Egy Igazán Jó Csapat Tagjává!

Mi egy IT és mérnöki szektorra specializálódott munkaerő-közvetítő cég vagyunk. Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező munkatársat keresünk IT researcher munkakörbe.

HR és IT/műszaki terület iránt érdeklődő, fiatal, lelkes pályázók jelentkezését várjuk.

A feladatokról:
• szoftverfejlesztőkkel, villamos-, és gépészmérnökökkel való kapcsolatfelvétel telefonon, Facebookon, LinkedInen, vagy akár személyesen
• pozícióra jelentkező pályázókkal és nem aktív álláskeresőkkel való kapcsolattartás telefonon, emailen.
• Minél kreatívabb, feltűnőbb álláshirdetések készítése és feladása online felületeken

Kulcs kompetenciák

• folyamatban lévő tanulmányok
• soha nem múló érdeklődés a HR szakma iránt
• erős kapcsolatteremtő képesség, jó kommunikáció szóban és írásban
• precizitás, pontosság
• Word, Excel, Outlook, Facebook, Linkedin magas szintű használata

Előnyt jelent

• Angol nyelvtudás
• folyamatban lévő IT tanulmányok/tapasztalat

Amit a megbízónk kínál

• Bér: Br. 1000-1400 Ft/óra
• nálunk megtanulhatod a szakma csínját-bínját, és rugalmasan alkalmazkodni tudunk órarendedhez
• folyamatos fejlődési lehetőség
• szakmai gyakorlatnak is leigazolható munkavégzés
• kellemes, családias munkakörnyezet
• kávé és tea, hogy jól induljon a reggel
• változatos csapatépülések: Bringázás, kalandpark, szabadulószobák, bowling, quadozás
• ÉS nem utolsó sorban jó hangulat a mindennapokban 😉

HAB A TORTÁN:
Ha hosszú távon, hatékonyan tudunk együtt dolgozni, akkor továbblépési lehetőség recruiter/tanácsadó munkakörökbe, sőt diploma után, főállásban építheted tovább nálunk a karriered.

Adatkezelési tájékoztatónk az alábbi linken érhető el:

Szükséges dokumentumok

Fényképes önéletrajz