IT rendszerszervező - Multinacionális cég - Pénzintézeti tapasztalat
Budapest, 13. kerület

/* Alkalmazott - 6 órás részmunkaidőre lehetőség - Heti 1 nap Home Office - Innovatív nagyvállalat */

Szeretnél egy változatos feladatokkal teli munkakörben dolgozni? Szívesen dolgoznál egy nagy múltú nemzetközi cégnél?

Nemzetközi pénzintézeti ügyfelünk keresi új IT rendszerszervező kollégáját egy 16 fős csapatba.
Ha felkeltette érdeklődésedet a leírás, ne habozz jelentkezni!

Feladatok:

• Nem-élet biztosítási területhez tartozó folyamatok és alkalmazások menedzselése
• Fejlesztések végrehajtásának irányítása
• Ráfordításbecslés és IT specifikáció készítése
• Fejlesztői tesztekben való közreműködés
• Fejlesztések naprakész dokumentálása
• Javaslattétel a meglévő folyamatok, rendszerek innovatív megújítására

• Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat pénzügyi szektorban
• AS/400, DB2 magas szintű ismerete
• Problémamegoldás, analitikus képesség

Előnyt jelent

• Biztosítástechnikai alapismeretek
• Kötvénynyilvántartó és kártörténeti rendszerek ismerete
• JIRA/Confluence vagy egyéb feladatkezelők rendszerismeret
• SOA, XML
• Jártasság nagyobb, hosszútávú projektekben

Szükséges nyelvtudás

Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Innovatív, stabil multinacionális vállalati környezet
• Heti 1 nap Home Office lehetőség
• Étkezési támogatás
• Szakmai képzések
• Egészségmegőrzés
• Rendszeres csapatépítések
• Biciklibarát munkahely
• Családi iroda játszósarokkal

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz