Tapasztalt Backend Fejlesztő - Frontend (Typescript) affinitással - E-kereskedelem, utazásszervezés
Budapest, 10. kerület

/* Heti 1 nap home office || Jól megközelíthető iroda || Szakmai kihívások || Modern irodai környezet || Alkalmazott */

Szeretnél egy nemzetközi érdekeltségű cégben dolgozni? Kibontakoztatnád innovatív ötleteidet? Részt vennél a legmodernebb alkalmazások fejlesztésében? Ha a válaszod igen, ezt a pozíciót Rád szabták!

Ügyfelünk elsősorban külföldi idegenforgalmi cégeknek, légitársaságoknak fejleszt e-kereskedelmi alkalmazásokat, repülőjegy és turisztikai csomag értékesítő platformokat.
A jelenleg körülbelül 20 fős cég bővülés miatt keresi új munkatársát. A leendő kolléga egy 6-7 fős backend-es csapatban fog dolgozni senior fejlesztőkkel, architektekkel és üzleti elemzőkkel.

Feladatok:
• Webes alkalmazások fejlesztése, tesztelése, illetve telepítése on-premise és felhőalapú platformokon
• ASP.NET MVC / WebAPI alkalmazások fejlesztése
• Automatizált unit teszt esetek, és tesztadatbázis létrehozása
• Részvétel a PCI DSS biztonsági szabványok betartásában

• Legalább 2 éves tapasztalat webes alkalmazások fejlesztésében (.NET, C #)
• SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat
• Az alábbi technológiák közül minél többen való jártasság: ASP .NET MVC, WebAPI, Web Forms, Typescript, JavaScript MVC, illetve web API-k alapvető ismerete
• Webszolgáltatások (SOAP, REST) magas szintű ismerete
• Magas rendelkezésre állású rendszerek vagy nagy forgalmú webes alkalmazások tervezése
• Tervezési minták ismerete

Előnyt jelent

• NoSQL tapasztalat
• SQL Server tapasztalat felhő alapú megoldásokban
• Webalkalmazások skálázhatósága
• DevOps tapasztalat
• Az e-kereskedelmi alkalmazásokra vonatkozó biztonsági elvek ismerete
• Nemzetközi fejlesztési projektekben szerzett tapasztalat

Szükséges "Softskill" :
• Jó kommunikációs készség

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• A-kategóriás, modern irodaház, meleg konyhás étterem
• Nagyon jól megközelíthető iroda
• Open office
• Havi egyszeri nagy, céges reggeli
• Rugalmas munkaidő
• Összetartó csapat, jó hangulat
• Heti 1 nap home office lehetőség
• Képzés, vizsgák támogatása
• Biciklibarát munkahely, parkolási lehetőség
• Eseti külföldi kiküldetés (évente 1-2 alkalom)

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.
A kiválasztás folyamata általában 1 körös, utána történik az ajánlatadás.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz