Iratkozz fel hírlevelünkre!

Flight Performance Specialist - Repüléstechnika
Budapest 11. kerület / KÜLFÖLD

/* Külföldi kiküldetések || Repülőgép Szimulátor rendszerek || Gondoskodó szervezet */

Mindig olyan munkáról álmodtál, ahol körbeutazhatod a világot? Ráadásul közben izgalmas feladatokon dolgozhatsz, és mindig van kézzel fogható eredménye a munkádnak?
Partnerünk Flight Performance Specialist munkakörbe keres új kollegát, repülés szimulációs rendszerek konfigurálására.

Feladatok:
• Szimulátor konfigurálásának előkészítése a projekt követelményeinek figyelembe vételével
• Repülőgép szimulációs rendszerek validálása repülésdinamikai ismeretek segítségével
• A szimulátor installálási folyamatának átlátása az elejétől a végéig (szimulátor "rendszergazdai" feladatok), esetlegesen a munkatársak betanítása
• Valós idejű repülésszimulációs modell integrációs folyamatában, tesztelésében való részvétel
• Szoftveres és hardveres problémák javítása, a mérnök és technikus kollégákkal együttműködve
• Support feladatok ellátása az átadás során
• Mérnök kollégákkal, légi személyzettel és ügyfelekkel való kapcsolattartás

• Repülőmérnöki, Gépész, Mechatronikai vagy Közlekedésmérnöki BSc, vagy MSc diploma
• A repülés aerodinamikájának ismerete
• Légi járművek teljesítményrendszereivel kapcsolatos tapasztalat (repülés, repülésvezérlők, motorok)
• Tapasztalat on-site installálásokban, és szimulátor kvalifikálásban
• Szimulációs környezetek ismerete

Szükséges Soft Skillek:
• Önálló munkavégzés és döntéshozatal képessége
• Jó kommunikációs készség
• Proaktivitás, rugalmasság, csapatban való munkavégzés
• Hajlandóság tartós külföldi munkavégzésre, a világ minden táján (beékelt pihenőidővel a projektek között). A kiküldetések időtartama pár héttől pár hónapig terjed.

Előnyt jelent

• Szimulációs rendszerekkel szerzett korábbi tapasztalat
• Összetett, többnyelvű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
• C, C++ programozási nyelvek, vagy Fortran ismerete Unix / Linux / Windows környezetben
• További programozási nyelvek ismerete
• Integrált rendszerek hibajavítási és debuggolási képessége
• Francia és / vagy német nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• Korlátlan karrierlehetőségek
• Rendszeres, rövid vagy hosszú távú kiküldetések a világ különböző izgalmas helyszínein
• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
• Utazási lehetőség a világ minden tájára
• Modern hardveres eszközök
• Rendszeres csapatépítők: síelés, biciklitúrák, gokart, office yoga
• Egészségügyi biztosítási csomag

Ami a feltöltődést szolgálja:
• kosárlabda, ping-pong, csocsó bajnokságok
• grillezés, csokiautomata, kávé :)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz