Tapasztalt Node.js fejlesztő - Szuper csapat - Home Office lehetőség!
Budapest, VII. kerület

/* Nemzetközi Környezet || Alkalmazott || Fiatalos lendületű csapat || Teljes állás || Home Office */

A cég egy mesterséges intelligenciával, és képfelismerő szoftver fejlesztésével foglalkozó nemzetközi startup, globális befektetőkkel, 6 lokációval világszerte, melyek közül a budapesti iroda az egyik legnagyobb.

Ha webfejlesztőként egy olyan dinamikus csapatot keresel, ahol megcsillogtathatot a kreativitásodat, és szívesen dolgozol nemzetközi környezetben, akkor olvasd el mit kínál Ügyfelünk!

Feladatok:
• UNIT tesztek írása.
• Microservice-ek írása.
• SCRUM/KANBAN agilis módszertanban való fejlesztés.

Kulcs kompetenciák

• 3-4 év NodeJS fejlesztésben szerzett tapasztalat
• MongoDB ismerete
• Single Page Application alapú fejlesztésben szerzett tapasztalat.
• Jira és GitHub ismerete
• Linux, Mac ismerete

Előnyt jelent

• Grunt.js és a hozzá kapcsolodó modulok ismerete.
• Cross browser/ cross platform problémák ismerete.
• Az alábbi keretrendszerek közül legalább az egyik ismerete: Ember, Backbone, Angular

Szükséges nyelvtudás

Erős angol tudás írásban és szóban is.

• Home Office lehetőség, heti 1 nap egyeztetéssel, (próbaidő alatt több egyeztetésre lehet számítani)
• Cafeteria rendszer (fitness bérlet, Budapest bérlet, laptop)
• Startup hangulat
• Új munkatársak fogadásának és beilleszkedésének személyre szabott támogatása
• Magánélet-munka egyensúlyának biztosítása
• Rendszeres csapatépítő programok

Ügyfelünknél a kiválasztási folyamat 2 hetet vesz igénybe.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz.