Frontend fejlesztő - Vállalkozóként - Amerikai ügyfél - Full time, távmunka
Távmunka - San Francisco

/* Home Office || Rugalmas munkaidő || Amerikai utazási lehetőség || Vállalkozók számára nyitott lehetőség || Agilis munkakörnyezet /*

Ügyfelünk egy 30 fős startup cég, San Franciscóból, üzleti utazóknak kínálnak prémium rövid távú szállásokat apartman komplexumokban. Teljesen online működés jellemzi, nincs hagyományos recepció, mint egy hotelben, a vendégek online foglalnak és jelentkeznek be. A lakások okos eszközökkel vannak felszerelve, amik a check-int (smartlock, smart buzzer stb.), ill. a monitorozást (noise sensor, smoke sensor) teszik lehetővé.

A cég jelenleg folyamatosan növekszik. A Scrum szerint dolgozó tech team jelenleg 4 fős, 3 remote magyar és egy helyi amerikai fejlesztővel, hozzájuk csatlakozna a frontend fejlesztésben jártas új kolléga.

Feladatok:
• Új felhasználóbarát weboldal funkciók kialakítása
• Jövőben is újrafelhasználható kódok és könyvtárak létrehozása
• UI / UX formatervezési minták műszaki megvalósítása
• Az alkalmazás optimalizálása a maximális sebesség, a skálázhatóság és az elérhetőség figyelembe vételével
• Együttműködés a csapattal, illetve a partnerekkel
• A backend csapattal való együttműködés, a kódolásban és hibaelhárításban egyaránt

Kulcs kompetenciák

• Új technológiákkal kapcsolatban naprakész tudás
• Frontend területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
• VueJS vagy bármely más, hasonló, modern JS keretrendszer ismerete (React, Angular)
• Szemantikus HTML5
• BEM stílusú SCSS
• Git, CI eszközök, npm

Előnyt jelent

Szükséges "softskill":
• Jó kommunikációs készség, kiváló angol (szóban és írásban egyaránt)

Szükséges nyelvtudás

Erős angol szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Rugalmas munkaidő
• Agilis munkakörnyezet
• Folyamatos előrelépési lehetőség
• Konferenciák, továbbképzések támogatása
• Amerikai utazás esetén szálláslehetőség a cég apartmanjaiban 90%-os kedvezménnyel
• Évi egyszeri jutalomút San Francisco-ba

Ügyfelünk kiválasztási folyamata három körből áll:
1. kör: általános beszélgetés
2. kör: angol nyelvű szakmai interjú + házi feladat
3. kör: interjú a cég első számú vezetőjével

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz (+ referencia programkód)