Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Frontend Fejlesztő - Távmunka
Távmunka

/* Rugalmas munkaidő || Legújabb technológiák || Vállalkozói szerződés || Távmunka */

Ügyfelünk számára keresünk elkötelezett, tapasztalt frontend fejlesztő csapattagot. Design system-en alapuló, open source standard web componens library fejlesztése és érdekes, alkalmankénti ügyfélprojektek a feladat. Kihívásokkal teli, hosszú távú munka, a legújabb technológiákkal (PWA, web components, angular/react/vue, serverless, stb.)

Van legalább 3 év frontend fejlesztői tapasztalatod?
Erős vagy Javascript/Typescript-ben, és HTML/CSS-ben?
Többre vágysz, mint egy egyszerű munkahely?
Ha szeretnél hosszútávon egy kiváló szakemberekből álló csapatban dolgozni egy olyan cégvezető mellett, aki több céget is sikerre vitt, akkor jelentkezz még ma!

Feladatok:
• Standard web komponensek fejlesztése jól megépített design system alapján
• Ügyfél projektekben való alkalmankénti részvétel (progressive web appok)

A kiválasztás folyamata:
• 1. kör - bemutatkozó telefonos interjú a cég vezetőjével
• 2. kör - szakmai interjú a budapesti fejlesztő csapattal

Kulcs kompetenciák

• Minimum 3 év Javascript fejlesztői tapasztalat
• Nagyon erős Typescript és HTML/CSS tapasztalat

Szükséges soft skillek:
• Jó kommunikációs készség
• Önálló problémamegoldási készség
• Tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent

• Angular/React tudás
• Az alábbiakban szerzett tapasztalat: Stencil.js, GraphQL, Node, AWS / Serverless stack (DynamoDB, Lambda, Amplify, etc.)
• Legújabb technológiák iránti lelkesedés
• Aktív szakmai jelenlét (GitHub projektek, szakmai blog, egyéb hozzászólások szakmai témában)

Szükséges nyelvtudás

Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Távmunka

• Stabil hátterű startup növekedési időszakában tapasztalatszerzési lehetőség, sikerekben való részvétel
• Legújabb technológiák használata
• Tanulás nagyon tapasztalt csapattól
• Évi egyszeri csapatépítő út külföldön
• Hosszútávú munkalehetőség
• Rugalmas munkaidő
• Befogadó csapat

Angol nyelvű szakmai önéletrajz + LinkedIn + referencia munka (GitHub)