Iratkozz fel hírlevelünkre!

Integrációs Specialista - Repüléstechnika
Budapest 11. kerület / KÜLFÖLD

/* Külföldi munkavégzés || Nemzetközi ügyfélkör || Szimulátor rendszerek || Összetartó csapat */

Mindig olyan munkáról álmodtál, ahol körbeutazhatod a világot? Ráadásul izgalmas feladaton dolgozhatsz?

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, nemzetközi partnerünk keres szimulációs csapatába Integrációs Specialistát.

Ha érdeklődsz a repülés iránt és szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégnél dolgozni, jelentkezz még ma!

Feladatok:
• A cég által fejlesztett szimulátor telepítése, karbantartása, szoftver és hardver frissitése.
• A teljes rendszer megismerése, telepítési és rendszer frissítési feladatok elvégzése
• Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt
• Az ügyféllel való kapcsolattartás a szimulátorközpontban, az ügyfélkérésekre reagálás
• Diagnosztika és hibaelhárítás hiba esetén
• Hibák jelentése és nyomonkövetése
• Frissítések és módosítások telepítése és integrációja
• Folyamatfejlesztési lehetőségek kihasználása
• Az ügyfél elvárásainak és a határidőknek megfelelő megoldások kivitelezése

Szükséges Softskill:
• Jó kommunikációs készség
• Önállóság és gyors tanulás
• Önszervező és proaktív hozzáállás

Kulcs kompetenciák

• BSc diploma, Villamosmérnök vagy Mérnök informatika
• 1-2 év tapasztalat hasonló területen
• Hajlandóság tartós külföldi munkavégzésre, a világ minden táján (beékelt pihenőidővel a projektek között). A kiküldetések időtartama pár héttől pár hónapig terjed.
• Számítógép hálózatok alapos ismerete
• Script nyelv ismeret (Bash, Perl)
• Elemzések és jelentések készítésében szerzett tapasztalat
• Műszakban és/vagy hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
• Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

• Szimulációs rendszerek ismerete
• Szoftverfejlesztési tapasztalat, komplex, többnyelven íródott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat (JAVA, C++)
• Egyéb nyelvek ismerete
• Francia, német nyelvtudás

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Amit a megbízónk kínál

• Korlátlan karrierlehetőségek
• Rendszeres, rövid vagy hosszú távú kiküldetések a világ különböző izgalmas helyszínein
• Szakmai tréningek, nyelvtanfolyamok
• Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
• Utazási lehetőség a világ minden tájára
• Modern hardveres eszközök
• Rendszeres csapatépítők: síelés, biciklitúrák, gokart, office yoga
• Egészségügyi biztosítási csomag

Ami a feltöltődést szolgálja:
• kosárlabda, ping-pong, csocsó bajnokságok
• grillezés, csokiautomata, kávé :)

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni.

Kiválasztási folyamat:
1. Személyes interjú a munkavégzés helyén
2. Opcionálisan egy telefonos interjú a csoport külföldi managerével.

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz