Iratkozz fel hírlevelünkre!

Beágyazott szoftverfejlesztő - Autóipar
Budapest, 14. kerület

A cég a világ vezetői technológiai vállalatai között van jelen. Több mint 130 éves múltra tekint vissza munkássága, amit Magyarországon folytat. A mai napig meghatározó szerepe van a fejlődésben és modernizációban. Magyarországon jelenleg közel 3000 embert foglalkoztat különböző mérnöki tevékenységekkel.

A cég lehetővé teszi dolgozói számára, hogy a jövő építésén és fejlődésén dolgozzanak, ehhez nagy támogatást nyújt mindenki számára.

Kiváló mérnöki csapatukba keresünk beágyazott szoftverfejlesztő kollegát.

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnöki diploma
• Legalább 1-2 év tapasztalat beágyazott fejlesztői területen
• Mérőeszközök magabiztos használata
• Tapasztalat mikrokontroller alapú szoftver, és hardver tervezésben
• Analóg, digitális és kevert áramkör tervezési tapasztalat
• Multidiszciplináris gondolkodásmód

Előnyt jelent

• CAN és FlexRay hálózatok ismerete (Vector tools)
• C / C++ programozásban szerzett munkatapasztalat
• DSpace ismerete
• Teljesítmény elektronikai ismeretek
• HIL rendszerek fejlesztése és tesztelése
• HIL szimulációk tervezése
• FPGA tapasztalat
• Matlab és Simulink tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Magabiztos angol tudás, írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet
• Versenyképes cafetéria csomag a munkakezdés napjától

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz