Medior Backend Fejlesztő - C#/.NET - Utazásszervezési platform
Budapest, 11. kerület

/* Szakmai fejlődési lehetőség || Nemzetközi környezet || Erős angol || Cafetéria || Teljes állás || Alkalmazott vagy vállalkozó */

Szívesen dolgoznál egy kihívást jelentő, nagyvolumenű rendszer fejlesztésén? Szeretnél egy jókedélyű, professzionális csapat tagja lenni? Fontos számodra az igényes munkakörnyezet és a könnyen megközelíthető iroda?
Ha a válaszod igen, ezt a pozíciót Rád szabták!

Partnerünk 2016-ban alakult, egy angol vállalat magyarországi telephelyeként működik. Nemzetközi ügyfeleinek nagyvolumenű utazási és foglalási platformokat fejlesztenek, és folyamatosak náluk az új és izgalmas projektek. A budapesti csapat a mindennapi munka során együtt fejleszt a külföldi kollégákkal. Legújabb projektjük egy 3rd party integrációs projekt: egy gyors adatáramlású, utazásszervezői platform fejlesztésén dolgoznak, melyhez tapasztalt backend fejlesztő kollegát keresünk.

Feladatok:
• Programozás C#-ban, kód refakorálás
• CI/CD alapú végtermék létrehozása
• Szoftver tesztelés (BDD és TDD használatával)
• Minőségi kódolás, automatizálás
• Agilis módszertan alkalmazása

Alkalmazotti státuszban és vállalkozóként is elláthatók a feladatok.

Az ideális jelölt:
• Proaktív, képes az önálló, folyamatos munkára
• Jól kezeli az idejét, képes egyszerre akár több feladatra is koncentrálni
• Ügyfélcentrikus, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
• Rugalmas és pragmatikus szemlélettel rendelkezik
• Analitikusan közelíti meg a problémákat, jó szervezési készségekkel rendelkezik

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3-4 év C# fejlesztési tapasztalat
• .Net Framework 4.6+
• .Net Core
• Visual Studio Code (Vs Code)
• SQL lekérdezések írása
• Relácios adatbázis tervezési elvek
• XML / JSON
• Objektum-orientált fejlesztési tapasztalat
• Tervezési minták ismerete
• Skáláható alkalmazások elvének ismerete
• Verziókezelő szoftverek ismerete (Git)
• Continuous integration, Continous Delivery – CI/CD
• Párhuzamos programozásban szerzett tapasztalat

• Utazási ágazatok ismerete, hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
• Pénzügyi kereskedelmi és szerencsejáték rendszereket fejlesztő csapatban szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban is)

Amit a megbízónk kínál

• Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
• Könnyen, megközelíthető, új, impozáns iroda
• Cafeteria csomag
• Egészségpénztári tagság
• BKV bérlet, fitness bérlet
• Igény esetén heti 1 home office nap
• Csapatépítők, közös reggelik

A kiválasztás menete:
1. Szakmai interjú
2. Ajánlatadás

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz