Standard Automatizált Tesztelő - Python Tapasztalattal - Orvosi képalkotás
Budapest, 14.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Innovatív környezet || Hosszútávú projektek || Szakmai fejlődési lehetőség || Kiváló szaktudású csapat */

Magyar tulajdonú, 2004 óta működő, 60 fős mérnöki irodához keresünk tapasztalt szoftvertesztelő kollégát. A különböző ipari projektekkel foglalkozó cég most orvosi képalkotási területre keres új tesztelő munkatársat, Python fejlesztési tapasztalattal.

Feladatok:
• orvosi képalkotó rendszerek tesztelése
• automatizált tesztelés

Kulcs kompetenciák

• Mérnöki végzettség
• Legalább 2-3 év tapasztalat automatizált tesztelésben
• Python fejlesztési tapasztalat
• Jártasság képalkotói rendszerekben

Előnyt jelent

• Orvosi szabványok ismerete: IEC 62304, ISO 13485, 14971
• Valamely szabályozott iparág ismerete (pl. orvosi műszeripar, autóipar, vasút, repülőipar)
• ISTQB - CTFL vizsga

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban

Amit a megbízónk kínál

• Változatos, szakmai fejlődést biztosító, önálló feladatok
• Megbízható, stabil hátterű cég
• Barátságos légkör, színvonalas munkakörnyezet
• 13. havi fizetés
• Változatos csapatépítők: Tisza-tavi kirándulás, vitorlázórepülés, siklóernyőzés

Kiválasztási folyamat:
1. Szakmai interjú
2. Ajánlatadás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz