Iratkozz fel hírlevelünkre!

Java Tool fejlesztő- Autóipar- Innovatív fejlesztések
Budapest, 11. kerület

/* Innovatív fejlesztések || Soft-skill tréningek || Nyelvtanfolyamok || Gondoskodó szervezet */

Partnercégünk az autóipar egyik kiemelkedő szereplője, mely komplex fejlesztési feladatokat lát el a világ csaknem összes jármű- és motorgyártója részére. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új, medior Java Tool fejlesztő munkatársat. Az új Java fejlesztő egy 12 fős nemzetközi-projekt csoportba kerül be, ahol Java és Kotlin nyelven történik a fejlesztés.

Feladatok:
• Modell-alapú fejlesztési platform fejlesztésében való részvétel
• Asztali és webes szoftveralkalmazások tervezése telepítése és tesztelése
• Autóipari szoftverek fejlesztése
• Nemzetközi környezetben dolgozni egy támogató légkörrel rendelkező fiatal csoportban.

• Legalább 3-4 éves magabiztos tudás és tapasztalat Java SE/EE fejlesztésben

Szükséges "soft skillek":
• Jó kommunikációs készség
• Nyitott személyiség
• Problémafelismerés és elemző készség

Előnyt jelent

• Informatikai vagy villamosmérnöki mesterdiploma
• Kotlin ismerete
• ELTE-n vagy BME-n szerzett diploma
• Releváns munkatapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középszintű aktív angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• A cég egy stabil autóipari szereplő
• Érdekes szakmai feladatok
• Profi fejlesztő csapatban való munkavégzés
• Gondoskodó, családias szervezet
• Cafeteria
• Angol és német nyelvtanfolyam
• Csoportos balesetbiztosítás és magánorvosi ellátásra jogosultság
• Nemzetközi környezetben, támogató légkörben és jól szervezett csapatban dolgozhatsz

Kiválasztás folyamata:
1. szakmai teszt
2. Interjú

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz