Tapasztalt Java fejlesztő - AngularJS ismeret - Alkalmazott/Vállalkozó
Budapest, 6. kerület

Banki és Biztosítói ügyfeleknél történő fejlesztésre keresünk Standard és Senior szakembereket Javas területen. Rendelkezel Java EE és Angular tapasztalatokkal? Itt az alkalom! Csatlakozz most egy családias hangulatú, 30 fős, támogató hozzáállású fejlesztőcég szakértői csapatába! Jó hangulat és barátságos légkör garantált.

Az új fejlesztőknek 3-6 fős csapatokban olyan nagy banki és biztosítói ügyfeleknél lesz lehetősége fejleszteni, mint a Raiffeisen, K&H és az Allianz Biztosító, ahol agilis és scrum módszertant használhatnak.

Jelenleg egy WebSphere 8.5-ön futó (JavaEE6) alkalmazás továbbfejlesztésébe van lehetőséged beszállni!

Tapasztalati szinttől függően az alábbi feladatokat kell ellátni:
• Alkalmazás-, szolgáltatás-, workflow-, illetve komponensfejlesztés,
• Rendszertámogatási feladatok

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3-5 éves tapasztalat
• 5+ éves Java fejlesztői tapasztalattal is várunk jelentkezőket :)
• Jártasság Hibernate/JPA, EJB és WebService technológiák használatában
• AngularJS ismeret
• SQL készség szintű ismerete

Előnyt jelent

• Önálló és hatékony problémamegoldás
• Tapasztalat szerveralkalmazás környezetben
• SOA környezetben szerzett tapasztalat seniorok esetén (ESB, MQ/JMS ismerete előny)

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol

Amit a megbízónk kínál

• izgalmas fejlesztői feladatok
• fejlődési lehetőség architekt szintig
• Szakmai képzések, szakmai vizsgák letétele támogatott (Oracle, IBM, MS),
• továbbképzések (külső képzések + belső tudásmegosztás)
• jó megközelíthetőség (metró, bicikli), jó munkahelyi légkör,
• fiatal, de szakmailag igényes, összeszokott BME-s szakértői csapat,
• közös rendezvények, élményprogramok
• belső képzések,mentorálás

Szükséges dokumentumok

Fényképes, szakmai önéletrajz