Unod már a PHP-t? Szeretnéd kipróbálni magad egy másik nyelvben? Gyere el Java fejlesztőnek magyar nagyvállalati partnerünkhöz!
Budapest, 13. kerület

/* Clean Code || Stabil, támogató csapat || Professzionális, modern munkakörnyezet || Folyamatos fejlődés || Alkalmazott || Pénzügyi szektor || Irodai masszázs || Széles körű Rekreációs lehetőségek */

Nemzetközi sikereket is elérő magyar nagyvállalat új Java fejlesztőjét keresi. Ha rendelkezel 4-6 év PHP fejlesztési tapasztalattal, de szívesen váltanál egy másik szoftverfejlesztési nyelvre, akkor ne habozz, jelentkezz! A partnercégünk szívesen fogadja a jártas, de Java-ban zöldfülű fejlesztőket.

Mit lehet tudni a cégről?
Egyik legnagyobb magyar tulajdonú és alapítású, nemzetközi sikereket elérő vállalat, közel 20 éves múlttal. 25 országban vannak jelen, profiljuk a banki szoftverfejlesztés, banki hitel és kockázatkezelés területén. Rendszeresen nyernek újabb és újabb projekteket, ezért keresik bővülés céljából 3-6 fős csapatukba új kollégájukat.

Mit mondanak a kollégák a cégről?
"A cégben a legnagyobb érték a csapat! Büszkék vagyunk rá, hogy magyar cégként nemzetközi nagyvállalatokkal versenyzünk a piacon és az ügyfelek rendkívül elégedettek a termékeinkkel, valamint munkatársaink kiválóságával."

Mik lesznek a feladataid?
• A cég termékeit képző szoftverek fejlesztése, saját kód fejlesztői tesztelése Java környezetben
• Automatizálási lehetőségek keresése és megoldása
• A cég ügyfeleinek IT munkatársaival való együttműködés

A cég technológiai környezete:
• Keretrendszer: JSF, IceFaces,PrimeFaces, Hibernate
• SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Jenkins, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, XML, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2

Kulcs kompetenciák

• PHP-ben szerzett 4-6 éves tapasztalat
• Nyitottság a Java nyelv iránt

Előnyt jelent

• Clean Code elvek ismerete, és gyakorlott használata
• TDD/BDD ismerete
• SOAP, REST ismeret
• Jártasság adatbáziskezelésben

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

• Folyamatos a fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatok
• Konstruktív vállalati kultúra, fiatal-, összetartó-, szakmailag magas szinten képzett közösség
• Rendszeres képzések
• Professzionális, modern munkakörnyezet
• Rengeteg rekreációs lehetőség, ha feltöltődnél a napi kihívásokhoz (széleskörű sportolási lehetőség).
• Sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások
• Alacsony fluktuáció.

Kiválasztási folyamat kb. 1,5 hét alatt lezajlik:
1. online teszt
2. személyiségteszt
3. szakmai interjú

Adatkezelési tájékoztatónkat az alábbi linken érheted el:

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz