Pályakezdő villamosmérnök - Félvezetőipar - Teljeskörű oktatás
Budapest, 11. kerület

/* Nemzetközi csapat - Verifikációs eljárások - Teljes körű oktatás - Rugalmas időbeosztás - Versenyképes fizetés */

Amerikai központú partnerünk a félvezető tervezés formális ellenőrzésére specializálódott, és mára felépítette a világ legnagyobb formális verifikációs szakértői csapatát.
Az ő nemzetközi csapatukba keresünk most pályakezdő vagy junior tapasztalattal rendelkező kollegákat.

Az új kollégák a csatlakozás után egy 2-3 hónapos tréningen vesznek részt, így nem kell érteni sem a félvezetőkhöz, sem a verifikációs eljárásokhoz.

Ha Te is szeretnél ennek a csapatnak a részese lenni, jelentkezz!

Kulcs kompetenciák

• 0-2 év közötti releváns tapasztalat
• Villamosmérnök, informatikus, vagy bármilyen STEM területen szerzett BSc vagy MSc diploma
• C, vagy Python programozási tapasztalat

Szükséges készségek:

• Kiváló problémamegoldó képesség
• Csapatjátékos hozzáállás
• Nyitottság új ismeretek elsajátítására és új mérnöki kihívásokra

Előnyt jelent

• Verilog, VHDL tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Nemzetközi környezet
• 2 hónapos speciális tréning
• Piacvezető technológiák
• Versenyképes fizetés - akár br 600-800 ezer forint
• Központi elhelyezkedésű iroda
• Kiváló munkakörnyezet

Interjú folyamata:

Előszűrés, problémamegoldást vizsgáló technikai interjú, valamint menedzsment interjú.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz